07 Şubat 2014

Vodafone Tarife Değişikliği Hakkımı Engelliyor!

Hattımın hesap kesimi her ayın 6'sı gece saat 24:00. Hal böyle iken 06 şubat saat 12:32'de tarife değişikliği için kısa sms ile başvurdum ve gece tarifemin değişmesini bekledim. herhangi bir bilgi sms'i gelmeyince müşteri hizmetlerini aradım ve bana söylenen 'tarife değişikliği için hesap kesim anından en az altı saat önce aramam gerektiği' idi.

Bende sözleşmede böyle bir madde olmadığını olsaydı bile ben zaten öğlen vaktinde sms ile başvurduğumu belirttiysem de Vodafone müşteri hizmetleri yetkilisi bir ay daha mevcut tarifeyi mecburen kullanacağımı söyledi. Ve benim geçiş yapmak istediğim tarife 12 ay taahhütlü bir paket. Diğer operatörler faturalı ve taahhütlü abone için neler yapıyorlar!

Ender 101 Okunma

Cevaplar

  • Ender 18 Mart 2014

    Bu konu ile alakalı tarafıma dönüş yapıldığı ve sorunumun kısmen çözüldüğü doğrudur. Ancak Devreden Süper Tarife'de 12 ay taahhütlü 39 TL'lik paketi seçmeme rağmen tarafıma 45.90 TL gibi anlamsız ve FAZLA bir fatura geldi. (Nedense zaten yanlışlıkla hep yüksek fatura geliyor, hiç tüketicinin yararına yanlışlık olmuyor.) Ben faturamı ödedim. Sayın Vodafone yetkilileri benden fazla aldığınız 6,90 TL ile zengin olacaksanız olun ancak milyonlarca insandan aldığınız zaman çok büyük meblağlar yapıyor. Benden tahsil ettiğiniz farkla ilgili BİR HUKUKÇU olarak ben hakkımı mahkeme de mutlaka arayacağım.

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön