Vodafone Tarife Değişikliği.

Metin B. |

16 yıllık Vodafone kontrat sürem 15 aralıkta kontrat sürem bitiyor. 1 hafta önce müşteri hizmetlerini arayarak devreden komple tarifesine geçmek istediğimi belirttim fiyatı 39 TL olduğunu teyidini aldım 15 aralıkta tekrar arayarak arayarak kontratı onaylı atmamı istediler bugün tekrar aradığım da bana yanlış bilgi verildiğini kontratın 45 TL olduğunu söylediler.

Ben 39 TL olarak aldı konuştuğumu belirttim verilen yanlış bilginin mağduriyetini yaşamak istemiyorum şuan paketten çıkmak istediğimde yeni 45 TL faturalandırma olacağı söyleniyor. Ben bu paketi 39 TL olarak kullanmak istiyorum acil olarak soruna çözüm bulunmasını istiyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  14:03

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 22.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 15 Aralık
  17:13

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.