08 Temmuz 2013

Vodafone Tarife Değişikliği!

Tarife değişikliği için 20 gün önce aradığımda ayın 6 sında aramam gerektiği söylendi. 06.07.2013 te saat 23:00 te aradım saat 5 ten önce aramanız gerekiyordu, faturanız kesildi tarife değiştiremezsiniz denildi.

1 ay daha kalmam gerekiyormuş. Neden kimse bana saat 5 ten önce aramam gerektiğini söylemedi? Yada neden ben saat 23:30 da paketimi sorguladığımda sözde faturası kesilen dönemin verilerini aldım? Neden 1 sonra ki gün eski paketin tekrar yüklendiği mesajı aldım. Açıklama yapan yok.

Emrah 28 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.07.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, 545226****numaralı hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Emrah 09 Temmuz 2013

    Sanırım kopyaladığınız yazıyı herkese gönderiyorsunuz.Sorunu anlayamadız galiba. 18.06.2013 tarihinde müşteri hizmetlerini en az 6 kez aradım.6 sındada aynı soruyu sordum cep avantaj paketindeki 500 mb internet biter ise bittiği an internetim kesilecekmi ( aslında bunu istiyorum ) Yoksa internet devam edip ay sonunda süpriz faturamı göreceğim dedim. 5 farklı arama yaptım 5 farklı kişide kıvırdı çevirdi paket bitmez uyarı alırsınız kb tı bilmem kaç krştan devam edersiniz dedi. Oysaki web sitenizde kesinlikle Paketin bitmesi halinde internetin duracağı süpriz fatura sorunu olmayacağı yazıyor bknız;500 MB paketi Aylık 10 TL karşılığında 500 MB data kullanım hakkı sağlar ve 500 MB kullanım limitine ulaşılması durumunda kullanım dönemi sonuna kadar durur.Bağlantı hızı "1" Kbps’ye düşer.'' 6. kez aramamda bir beyefenedi kesinlikle duracağını eğer bir sorun olur ise bugün şu saati ve ismimi vererekten dava açabileceğimi söyledi yani bilgisine güvenen birisi sonunda..!! Hattımın tarife değişikliğinide bu arada her aradığımda sordum çünkü interneti olan bir kampanyaya geçmek istiyordum her defasında 6 kişide benim kendilerini 06.07.2013 tarihinde aramamı istediler.Buna vodafone şubeniz dahil.! Kimse bana saat 5 ten önce aramam gerektiğini söylemedi. saat 23:00 da aradım sonuçta tarih hala 06.07.2013.Saat 5 ten önce aramanız gerekiyordu faturanız kesilmiş dolayısı ile yeni bir döneme girdiniz değiştirirseniz paketi öder yeni tarifeye geçersiniz denildi. Sizce ben vodafone personelimiyim nerden bileyim 5 ten sonra fatura kesildiğini ? Bana deseydiniz erken arardım. Ayrıca saat 23:15 te paketimi sorguluyorum sözde faturası kesilen dönemin verileri geliyor şu kadar dk kalmış diye. Hani fatura kesilmişti ? O zaman neden hala eski verileri görüyorum ? Vodafone faturayı 5 te kesiyorsa 17:00 ile 24:00 arası bedavamı konuşuyoruz ? yada bana ertesi gün sabah neden yeni 1 aylık döneme ait bilgilendirme mesajı geliyor ? Hani dün yeni döneme başlamıştım ? Vodafone tamamen insanları kandırmaya nasıl rant çevirebilirim insanları nasıl 1 aydaha zorla tutar parasını alırım politikası güder olmuş.6 tane vodafone hattım var bu ay sonu bana bu aylık sizin eksik bilgilendirmenizden dolayı iade yapılmassa hepsini kapatacağım.!! Umarım vaktinizi ayırır beni arar yada kopyalama cavap yazmazsınız... Saygılarımla.

  • Vodafone Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, hizmet kalitesi kapsamında şirket iç prosedürlerine göre gerekli işleyişlerin uygulanacağını belirtmek isteriz. Zaman ayırıp ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Çfft paket ücretinin oluşmaması ve gerekli bilgilendirmelerin sağlanıp,işlemlerinizin tamamlanabilmesi için Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön