11 Mayıs 2013

Vodafone Tarife Değişikliği!

Mart ayında Cep Avantaj HerYöne Ekstra tarifesinden, Hesabını Bilen Hepsi 500 tarifesine geçiş yaptım. Geçiş sırasında her hangi bir uyarıda bulunulmamasına rağmen, her iki tarifenin toplamına yakın bir tutar fatura edildi.

Çağrı merkezinde görüştüğüm vodafone personeli bu durumun tarife değişikliğinin fatura kesim tarihinde gerçekleştirilmemesinden dolayı oluştuğunu, ayrıca talebim üzerine de bu konu ile ilgili şikayet formu açılamayacağını, şikayeti cep telefonuyla değil de faks veya mail yoluyla ulaştırabileceğimi söyledi.

Vodafone gerçekleştirdiğim tarife değişikliğinde nasıl bir hak kaybına uğruyor da, iki tarifenin ücretini bir ayda fatura edebiliyor? Fazla tutarın iadesini talep ediyorum.

Şefik 509 Okunma

Cevaplar

  • Şefik 12 Mayıs 2013

    1. Şikayetim ile ilgili dönüşün telefon üzerinden olmasını istemiştim. Vodafone'un bana ulaşabileceği telefonu yok mu? Eğer yoksa ben bir tane faturasız hat ayarlayayım. 2. Vodafone online işlem merkezinde Red servislerinin dışındaki tarifelerde ileri tarihli geçiş işlemi bulunmamaktadır! Bir başka deyişle Hesabını bilen hepsi 500 tarifesine sadece anlık geçiş işlemi bulunmaktadır. 3. Vodafone'un hangi hizmetin ücretini fatura ettiğinin cevabını hala alamadım! Ödediğim tutarın hizmet karşılığını öğrenmek istiyorum. 4. Bu şartlar altında Vodafone Uyarı kısmında "Anlik yapilan tarife degisikliklerinde, kafamıza göre ücret uygulanacaktır." yazmamasını kendim için bir şans olarak sayıyorum. 5. 542 numaralı çağrı merkezinden konu ile ilgili şikayet formu oluşturamadığımı ve yetkili kişiye bağlanamadığımı belirtmeme rağmen vodafone'un cevap olarak hala çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz cevabı kendimi çok özel hissettirdi!

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili web sitemiz / My Vodafone üzerinden tarife değikliği yaptığınız menüde ""uyarı"" başlığı altında "Anlık yapılan paket değişikliklerinde eski ve yeni paketinizin toplu süre ücreti veya Aylık Sabit ücreti her iki paket içinde çıkacaktır." ifadesi yazılı ve açık olarak yer almakta olup, bu nedenle faturanıza yönelik herhangi bir müdahalede bulunulamamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön