27 Mart 2013

Vodafone Tarife Değişikliği!

Uzun yıllardır Vodafone hattı kullanmaktayım ve çok memnunum, aile bireylerimin tümünü Vodafone taşıdım.Yeni bir kampanyanız başlamış 20 TL'ye 500 dk+1000 sms+1 GB internet paketi. Vodafone bayine gittim ve müşteri hizmetleri ile görüşmem gerektiği yönünde idi.

Müşteri hizmetlerini aradım uzun süre bekledikten sonra nihayet birilerine bağlandım.Durumu ve isteğimi personelinize aktardım mini tarifesinden bulunduğum için bu kampanyadan yararlanamayacağımı belirtti. Bilbord ve tv reklamalarında sürekli duyuruyorsunuz böyle bir isteğe karşılıksız kalıyorsunuz.

İsteğimin karşılanmaması durumunda bildiğin tüm aile bireylerimin ve kendi hattımı farklı bir operatöre taşımak zorunda bırakacaksınız.

Hüseyin 64 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, talep ettiğiniz opsiyonun faturalı hatlarda mevcut olmadığını belirtmek isteriz. Ön ödemeli hatlarda numara taşıma kapsamındaki aboneler bu opsiyondan faydalanmaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön