08 Aralık 2014

Vodafone Tarife Bilmecesi!

1 Aralık günü hattımı Vodafone'a taşıdım hattım perşembe yani 4 aralıkta açıldı. Daha önce Gaziantep Gazi Muhtar şubesindeki bayana daha önce reklamda gördüğüm hattını Vodafone'a taşıyana her yöne 500 dk 1000 SMS ve 2 GB internet 25 TL olan paketi yapmasını söyledim. o da tarifenin hattıma benim herhangi bir işlem yapmadan uygulanacağını söyledi.

Bugün hattıma 30 TL yükledim ve gelen bilgilendirme mesajı ile şoke oldum. Hattıma bahsi geçen tarife yerine her yöne 250 dk 1000 sms ve 500 mb internet ekstra olarak da 1gb internet ve Vodafone ile sınırsız SMS gibi alakasız tarife yüklendiğini gördüm. Vodafone'a çekim kalitesi ve internet kalitesi için geçmiştim pişman ettiler.

M.enes 1.118 Okunma

Cevaplar

  • M.enes14 Aralık 2014

    Müşteri hizmetleri ile yaptığım konuşmada hattım bahsi geçen tarifeye geçirildi ancak daha önce verdiğim 25 TL yanlış tarife ile heba oldu şimdi yeniden para yüklemem gerekiyor imiş yine de teşekkürler.

  • Vodafone Temsilcisi09 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,09.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Aralık 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön