Vodafone Tarife Aşımında 1 SMS 33,25 Kuruş!

Sevcan A. |

Vodafone mini tarifesini kullanıyorum. 500 sms'lik paketimin aşımından sonra faturama sms başı 33,25 tl tutar yansımış. Paketin bittiğine dair mesaj ve ücretle ilgili bir bilgilendirme almadım. Şuan ki ödemem gereken fatura tutarı 839 tl'dir. Bu durumdan şikayetçiyim yetkili yerlerden dönüş bekliyorum yoksa mahkeme yoluna başvuracağım. İnsanlardan haksız kazanç elde ediyorsunuz.

Etiketler :

Paket-Tarife Aşımı SMS Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  16:51

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  19.06.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Haziran
  13:36

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş