25 Temmuz 2013

Vodafone Tarife Anlatıldığı Gibi Çıkmadı!

Faturama itiraz için Vodafone Çağrı Merkezi ile yaptığım görüşmede 23 TL'ye 500 dk. görüşme, 500 SMS ve 500 MB internet kullanımına devam edebileceğim söylendi. Ancak yeni faturamda yine SMS ve internet kullanımı ücretlendirildi. Cep merkezini aradığımda telefon kayıtlarımın incelenmesi için bana o teminatın verildiği tarihi bildirmem istendi ve aksi takdirde şikayet kaydı açılamayacağı söylendi.

Çağrı merkezini aradığım günlerin kaydını tutmuyorum. Aramalarımın ne zaman yapıldığını öğrenip bu aramalardan muhtemel olanını söyleyerek şikayet kaydı açtım. Sonuç mu? Tabii ki fatura doğru, ben haksızdım. Kısacası Vodafone'nun Müşteri Temsilcilerine ve görüşme kayıtlarında var hikayesi gerçek değil.

Onur 88 Okunma

Cevaplar

  • Onur 26 Temmuz 2013

    Ben müşteri temsilcisinin bana ne dediğini gayet iyi biliyorum. Tüketici mahkemesinden başlayarak bütün hukuki zeminlerde hakkımı arayacağım. Tabii kayıtları muhafaza ediyorsanız.

  • Vodafone Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,541690****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı anlaşılmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön