15 Mart 2014

Vodafone Tarafından Mağdur Edildim.

Vodafone Red paketi kullanmaktayım. 1 yıllık taahhütüm vardı. Taahhütümün 9'uncu ayında tarifeye ek cihazlar için Vodafone Cep Merkezine gittim, ödemelerim yüksek ve düzgün olduğundan %99 ihtimalle taahhütlü cihaz alabileceğimi söylediler. Sistem onay kesinlikle verir cihazınızı alırsınız dediler, bende buna güvenerek cihaz için başvuru yaptım. Fakat sistem cihazı vermedi ve bunun yanı sıra 1 yıllık taahhütümü 9 ayında iptal etti ve bana 145 liralık ceza çıkardı. Vodafone'u arayıp şikayette bulundum ama sonuç olarak bayinin yaptığı savunmaya inanıp beni mağdur ettiler. 9 aydır kullandığım ve memnun olduğum hattımı kesinlikle farklı bir operatöre taşıyacağım. Vodafone uygun bir hareket olmadı.

Caner 95 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi15 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön