09 Eylül 2013

Vodafone Tarafıma Haber Vermeden Arıza Kaydımı Kapatmış!

Ortalama olarak son 2 aydır Vodafone'a kayıtlı bulunan hattımın üzerinden 7000 - 7048 nolu Vodafone ait olana iletişim numaralarına hattımın kalan süremin - internet gb diğer operatörlere yapılan arama süremi öğrenebilmek için mesaj atamadığımla ilgili bir problem olduğunu bildirdiğimde arıza formu açılmasına rağmen henüz arıza tespiti yapılarak tarafıma haber verilmemesinden dolayı tekrardan müşteri temsilcimi aradığımda bana verilen tek bir bilgi hattımın üzerinde arıza tespiti yapılamadığı için arıza tespit formunun iptal edildiğini öğreniyorum.

Erdal 50 Okunma

Cevaplar

  • Erdal 11 Nisan 2014

    Verdiginiz hizmetten ve yaptıgınız çalışmadan memnun değilim

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili sms tanımlamalarınızda sorun tespit edilmediği ve son bir hafta içerisinde 7000 yada 7048 e cihazdan sms gönderimi sağlanmadığı bilgisini aktarmak ister,sorunun cihaz kaynaklı olabileceğinden farklı bir cihazda deneme sağlamanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön