03 Mart 2014

Vodafone Tam Fatura Kesti!

16 Ocak - 15 Şubat tam ay faturası kestiniz fakat 23.01.2014 tarihinde sizden almayı bıraktım ve farklı servis sağlayıcısına geçtim. Bana nasıl olur da tam ay fatura kesersiniz? Bana sakın fatura kesim tarihinden sonra farklı servis sağlayıcısına geçtiniz demeyin. Siz bana tam ay hizmet sağladınız mı da tam ay faturası kesiyorsunuz? Faturayı kabul etmiyorum, iptalini sağlayın. Ayrıca Vodafone müşteri hizmetlerinin müşteriye olan tutumunu kınıyorum. Nasıl kurumsal bir şirket bu elemanları bünyesinde barındırır? Pes doğrusu. En kısa zamanda geri dönüş yapılmasını istiyorum.

Zuhal 36 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi07 Nisan 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Zuhal 19 Mart 2014

  hiçbir şekilde yardımcı olmayan firmadır. abone olana kadar herşey...

 • Zuhal 06 Mart 2014

  Hala cevap verilmedi. Memnun değilim asla kimseye vodofone tavsiye etmiyorum.

 • Vodafone Temsilcisi03 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön