10 Şubat 2014

Vodafone Talepsiz Özel Abonelik Başlattı!

10.02.2014 tarihinde saat 02:06'da Vodafone sistemi beni açıklaması olan bir aboneliğe üye edip güncel faturama 12 tl yansıtmıştır. Bu abonelikle benim bir ilgim olmamasıyla birlikte. Saat 02:40'ta müşteri hizmetlerinden E. Hanıma durumu açıkladım. Kendisi sistemde gözükmediğini faturamın çıkması gerektiğini söyledi. Biliyorum ki şu anki sisteminiz eğer faturamı bu şekilde çıkaracaksa beni ödemek zorunda bırakacaksınız. Bu hususun ivedilikle çözümlenip tarafıma bildirilmesini istiyorum. Mevcut sisteminizdeki hatalar yada virüsleriniz müşterinizi başka operatörler seçmesi için yönlendirmemeli.

İsmail 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 11.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • İsmail12 Şubat 2014

    Nezaman bu bilgilendirme gelecek acaba?

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön