10 Ocak 2014

Vodafone Talep Etmediğim Halde Hattıma Dakika Yükledi.

Dün Vodafone'u arayıp Facebook paketine üye olmak istediğimi söyledim. Çağrı merkezi aracılığıyla üye oldum. Arkasından telefonuma sırasıyla internet hizmeti, 3G hizmeti ve Facebook kullanmaya başladığıma dair mesaj geldi. Ardından yaklaşık yarım saat sonra '' talebiniz üzerine 5 TL karşılığında hattınıza ilave 75 dk yüklenmiştir.'' şeklinde bir mesaj geldi. Ben zaten ayda 500 dk'mı bile bitiremeyen bir insanken niye böyle bir talepte bulunayım diye 542 no'lu Vodafone müşteri temsilciliğini aradım. Bana mesajla bunu talep etmişsiniz yapacak bir şey yok dendi. Bende etmediğimi söyledim. Böylece kaldı ve haksız kazanç hanesine benden de bir 5 tl yazdılar. Yanlışlığın düzeltilmesini istiyorum.

Özlem 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön