Vodafone Talebim Olmamasına Rağmen İçerik Sağlayıcı Üyeliği!

Tc Mehmet Şükrü A. |

Hiçbir talebim olmamasına rağmen Cebilişim sebebiyle sürekli hattımdan TL düşüyor. Vodafone Müşteri Hizmetleri ayrı bir firma olduğunu söylüyor ve bir numara veriyor ve tabi ki o numarayı aradığımda 10 dk meşgul edip hiçbir sonuç alamıyorum. Bu servisin iptalini ve TL'lerimin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ağustos
  13:35

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,
  7070 servislerinde üyelik kaydınızın bulunmadığı belirtilmiştir. Top5 servisinden tekil içerik ürün alımı gerçekleştirmiştir. Her bir tekil içerik ürün bedeli 2,4 TL dir, abonenin hattından tekil içerik
  ürün bedeli tahsilat yapılmıştır.

  Tekrar ürün alımı olmadıkça ücretlenme yaşanmayacağını belirtmek isteriz.

  Özel servislere abonelik veya servis kullanım işlemleri abonelerin tercihine bağlı olarak yapılmaktadır.

  Vodafone şebekesi sadece hattın kullanılması yönünde hizmet vermekte olup, özel servislerin farklı firmalar tarafından hizmete sunulduğunu hatırlatmak isteriz.

  Hizmeti veren CE firmasına ait Müşteri Hizmetleri numarası 5427573332’dir. İlgili firmaya ait Müşteri Hizmetlerine 7 gün 09:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 06 Ağustos
  11:10

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.