Vodafone Taksitlendirmeyi Kabul Etmiyor!

Sertaç B. |

Vodafone'a 2 yıl taahhütlü geçirdiğim hattımı bazı sıkıntılardan dolayı iptal ettirdim.Başka bir gsm operatörüne geçtim. Daha sonra Vodafone'u arayarak,cezalar dahil 224,4 tl'lik borcumu taksitlendirmek istediğimi söyledim. Operatör taksitlendirme imkanım olmadığını böyle bir hizmetleri olmadığını söyledi.

Vodafone'dan bugün gelen bir sms'i sizinle paylaşmak istiyorum. (224,4 tutarındaki faturanızın ödemesi 83 gün gecikmiştir. Toplam 325.1 TL ödenmemesi halinde hattınızın yasal takip kapsamına alınacağını hatırlatmak isteriz.) Taksitlendirerek ödemek istediğim fakat kabul etmedikleri bir borcu 83 gün sonra faiz işleterek tekrar taksit ve avukat masraflarıyla almaya çalışmaları doğru mudur?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sertaç B.
  01 Temmuz
  13:51

  Telefon şarjı olmadığı için kapalıydı. Tekrar aramanızı bekliyorum.

 • 01 Temmuz
  13:42

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  01.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır.

  İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
  "

 • 01 Temmuz
  11:13

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."