20 Eylül 2013

Vodafone Taksitlendirme Yapmıyor!

İşten çıktığım için hattımın son 4 dönem borcunu ödeyemedim. Bu sebeple 23 eylülde icraya verilecekmiş. Şu an çalışmıyorum ve ödeme yapamıyorum! Taksitlendirme hakkına sahip iken taksitlendirme yapamadığımı ilettiler. Bu parayı bu şekilde ödeyemeyeceğim o zaman. Taksitlendirme olsa gene anlarım, böyle bir hakkım varken neden kullanamadığım merak ediyorum!

Dilan 65 Okunma

Cevaplar

  • Dilan27 Ekim 2013

    Ben faturalarımı ödememiş olsaydım siz ancak o zaman benimle iletişime geçmiş olacaktınız! Şu gün oldu faturanı öde diye aramayı biliyorsunuz yıllardır sizin müşterinizim fakat bir faydasını görmedim zarardan başka!KESİNLİKLE bu konuyla ilgili tarafıma geri dönüş sağlanmamıştır.Eksik ve yalan bilgi veriyorsunuz burada sadece!

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın D****** S****** Ücretlendirme şikayetiniz ile ilgili olarak faturalarda taksitlendirme uygulamasının bulunmadığını belirtmek isteriz. Mevcut uygulamamız bu yönde olup, görüşleriniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön