Vodafone Tabligatta Bulunmadı!

Mehmet S. |

Adıma kayıtlı telefon hattına taahhüdü ihlal ettiniz gerekçesiyle taksitlendirmeyi iptal edip 1608 tl'lik faturayı 21.07.2014 tarihine kadar ödememi istiyorlar.Bana hiçbir şekilde ulaşmadılar ve şu an taksitlerden borcum bulunmamaktadır. Tebligat ve mesaj yolu ile de ulaşmadılar.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet S.
  13 Ağustos
  13:09

  542 yi aradım yardımcı olmadılar herhalde bu gidişle mahkemelik olucaz tabletinizi iade edice

 • 18 Temmuz
  21:05

  Değerli Abonemiz,


  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-07-18 21:02:19 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 17 Temmuz
  19:36

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.