05 Şubat 2015

Vodafone Tablet Kampanyası Hikayesi.

Cepte Wi-Fi ile birlikte Samsung Galaxy Tab 4 7" kampanyası için başvuruda bulundum. 24.01.2015 tarihinde Cep merkezi üzerinden yapmış olduğum başvuruya istinaden hiçbir problem olmadığı ve tablet alabileceğim konusunda verilen güvenceye istinaden İnternet hattı açtırmak üzere belgeleri imzaladım.

Cihaz ellerinde bulunmadığından Pazartesi ya da Perşembe günü getirtebileceklerini, bu tarihe kadar hat ile ilgili bir işlem yapılmayacağını söylediler. Çarşamba günü arayıp ön ödeme alınmadan cihazı veremeyeceklerini söylediler. Bu durumda işlemlerin iptalini rica ettim. Vodafone'a 3 kez şikayet kaydı bırakmama rağmen ne açılmış hattın iptali ne de başka bir dönüş alamadım.

Esra 1.272 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Esra 11 Şubat 2015

  542 No.lu hattınıza tam 3 kez şikayet kaydı bıraktım. Herhangi bir geri dönüş yok, hiçbir hizmet ya da cihaz almadığım halde şikayete konu hattım halen aktif durumda, bu faturayı kesinlikle ödemeyeceğimi ve gerekirse yasal yollara da başvuracağımı belirtirim.

 • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2015

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, talep ve şikayetlerinizle ilgili her konuda bize ; Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2015

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön