04 Mayıs 2013

Vodafone Tab 2 Sorunu!

Tab 2 satın aldım. Tablet 1 ay sonra arıza yaptı ve cep merkezine giderek garanti kapsamında ürünümü tamiri için bıraktım. aradan 1 ay geçti ürünüm hakkında bilgi almak istediğimde beni Çağrı merkezine yönlendirdiler sayısız sefer aradım ve başlarından atmak için vermedikleri servis numarasını bırakmadılar hiçbir yerde ürüne ulaşamadım.

Cep merkezi yapabileceği herhangi bir şey olmadığını söyleyerek devamlı beni Çağrı merkezine yönlendirdiler. 2 sefer kayıt alındı dönülmek üzere fakat kimse konu hakkında dönüş yapmadı. en son aramamda cep merkezine yönlendirdiler tekrar. Ürünümün artık yenisini istiyorum.Burada sonuç alamazsam tüketici hk. başvurucağım.

Adem 48 Okunma

Cevaplar

 • Adem 07 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili; Bu kadar büyük bir firma olarak bana vereceğiniz tek cevap doğru olmayan ve yüzeysel mail adresine gönderim bilgisi mi? Lütfen öyle bir durum varsa bana tekrar bilgi gönderir misiniz ve lütfen önceki cevabımda yazan sorularıma da cevap verir misiniz? size emanet ettiğim ve sizden aldığım ürün kayıp ama ancak yüzeysel cevap vererek işin içinden çıkmaya çalışıyorsunuz. bu ciddiyetsizliğin izle buradan da sonuç çıkmayacağı aşikar. tüketici haklarına başvuru yapıyorum artık uğraşamayacağım.

 • Adem 06 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili; bana hiçbir şekilde kargo durumunu içeren mail gelmedi ve ayın 6 sı hala elime ulaşan bir üründe yok. azami tamir süresi de çoktan geçti artık bu kadar mağdur olduktan sonra ürünü de kabul etmiyorum. lütfen biraz daha açıklayıcı bir bilgi verir misiniz. bunca zaman neden beni servisleriniz oyalamış? ve tabletim nerede ? sıfırlama yapılmayacak mı? eğer sıfırlama yapılmayacaksa bunu hangi yasal duruma bağlı olarak söylüyorsunuz? azami tamir süresi doldu. bu kadar mağdur olduktan sonra tekrardan Vodafon'a nasıl güvenebilirim?

 • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde cihazınız ile ilgili teslimat bilgilerinin 02.05.2013 tarihinde mail adresinize gönderim sağlandığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön