22 Ekim 2014

Vodafone Taahhütüm Olmamasına Rağmen Taahhüt İptali Adı Altında Yansıtılan Tutar!

05437253*** numaralı hattıma 2013 Ocak ayında 12 aylık faturalı hattım için taahhüt verdim, taahhüt süremin dolmasına müteakip 2014 Ocak ayında Vodafone'dan arandım taahhütüm yinelenmesi için ancak yinelemeyeceğimi söylememe rağmen tekrar arandım ve taahhütümü yenilemedim.

2014 Ekim ayı itibari ile başka bir operatöre geçiş yaptıktan sonra tarafıma yansıtılan faturada Cihaz İndirim İptali adı altında ekstra 75 TL kesilmiş. İki gündür Vodafone'u arıyorum 542 numaralı servisten satışa yönlendiriyorlar, satışı arıyorum 542'yi arayın diyorlar oradan da cevap alamıyorum bayiiler zaten hiç alakadar değil.

Seyit 115 Okunma

Cevaplar

 • Seyit11 Kasım 2014

  Hala birileri geri dönüş yapacak !!!!!

 • Seyit30 Ekim 2014

  Defalarca arayıp soruyorum ne zaman vermişim bu taahhutu cevap yok bilmem şu tarihte diosunuz o zaman belgesi nerde bunun görmek istiyorum diyorum telefonu yüzüme kapatıyor Vodafone Müşteri Hezimetleri! !!!!

 • Vodafone Temsilcisi24 Ekim 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi22 Ekim 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön