01 Mayıs 2013

Vodafone Taahhütten Sonraki Fatura Zorla Ödetiliyor!

24 ay taahhütle 0536321**** nolu hattı Vodafone'a geçtim. 30 Nisan 2013 tarihi 23:59 itibariyle taahhüdüm sona erdi. Ancak 23:59 dan önce işlem yapamazsınız , 23:59 dan sonra da 25. faturayı da ödemek zorundasınız diye bilgi verdiler. 24. fatura kesilecek ve hemen ardından 25. fatura da tamamiyle ödenecek şekilde bir düzenek kurmuşlar.

Serdar 52 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın S***** S***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili olarak kampanyanızın 30.04.2013 tarihinde sona erdiği ve bu tarihden sonra paket değişikliği yapıldığında mevcut paketin hakları eklendiği için paket ücreti yansıdığı bilgisini aktarmak ister,belirtilen haklar kullanılarak fatura kesim tarihine göre paket değişikliği yapılabileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön