18 Haziran 2015

Vodafone Taahhütsüz Faturam Taahhütlüye Çevrilmiş Habersiz!

Vodafone'da Ocak ayından itibaren taahhütsüz 35 TL'lik faturalı bir tarife kullanmaktayım. Öncesinde Red Klasik tarifesini kullanmaktaydım ve bir dönem sonra tekrar Red Llasik tarifesine dönebilmek için taahhütsüz bir tarife seçtim. Nisan ayında Vodafone çağrı merkezi tarafından arandım. Bana "paketimin 8 TL'lik bir indiriminin olduğunu, buna onay verdiğim takdirde paketimde herhangi bir değişiklik olmayacağını ve yine taahhütsüz olacağını söyledi arayan kişi ve ben bunu çok defa sorduğumda aynı cevabı aldım."

Benim iznim olmadan faturamı taahhütlüye çevirmiş. Faturamın taahhütlü olması konusunda herhangi bir onay vermedim. Taahhüdün kaldırılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Sibel 162 Okunma

Cevaplar

  • Sibel23 Haziran 2015

    Vodafone'da Ocak ayından itibaren taahhütsüz 35 TL'lık faturalı bir tarife kullanmaktayım. Öncesinde Red Klasik tarifesini kullanmaktaydım ve bir dönem sonra tekrar Red klasik tarfesine dönebilmek için taahhütsüz bir tarife seçtim. Nisan ayında Vodafone çağrı merkezi tarafından arandım. Bana "paketimin 8 TL'lık bir indiriminin olduğunu, buna onay verdiğim takdirde paketimde herhangi bir değişiklik olmayacağını ve yine taahhütsüz olacğini söyledi arayan kişi ve ben bunu çok defa sorduğumda aynı cevabı aldım. " Benim iznim olmadan faturam taahhütlüye çevrilmiş. Faturamın taahhütlü olması konusunda herhangi bir onay vermedim. Taahhüdün kaldırılmasını ve firmanın bu konuyla ilgilenmesini istiyorum.

  • Sibel20 Haziran 2015

    Vodafone'da Ocak ayından itibaren taahhütsüz 35 TL'lık faturalı bir tarife kullanmaktayım. Öncesinde Red Klasik tarifesini kullanmaktaydım ve bir dönem sonra tekrar Red Llaşık tarifesine dönebilmek için taahhütsüz bir tarife seçtim. Nisan ayında Vodafone çağrı merkezi tarafından arandım. Bana "paketimin 8 TL'lık bir indiriminin olduğunu, buna onay verdiğim takdirde paketimde herhangi bir değişiklik olmayacağını ve yine taahhütsüz olacağını söyledi arayan kişi ve ben bunu çok defa sorduğumda aynı cevabı aldım. "Benim iznim olmadan faturamı taahhütlüye çevirmiş. Faturamın taahhütlü olması konusunda herhangi bir onay vermedim. Taahhüdün kaldırılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini talep ediyrm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön