18 Haziran 2014

Vodafone Taahhütlü Telefon Başıma Bela Oldu!

Kullanmış olduğum Vodafone Smart 861 markalı telefonum aniden arıza verip, sim kart kabul etmemeye başladı. Bunun üzerine servise göndermiş olduğum cihazım tamir edilip tarafıma gönderildi fakat birkaç gün sonra telefonuma kullanmış olduğum telefonun imei numarası gelerek; bu numaranın kayıtlı olmadığı ve kayıt olmadığı takdirde telefonun kapanacağı bilgisi verildi.

30.05.2014 tarihinde Teleservice' i aradığımda E. hanım üretici firma tarafından ana kartın kayıt edileceğini ve tarafıma bilgi verileceğini belirtti. Fakat 05.06.2014 ve 06.05.2014 tarihlerinde M.ve C. Hanımla yaptığım görüşmede telefonuma neden yasa dışı bir parça takıldığını sorduğumda net cevap vermeden, beni başlarından savdı.

Mahmut 151 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 24.06.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi18 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön