Vodafone Taahhütlü Telefon Aldığım İçin Tarifemi Değiştiremiyorum.

Mehdi K. |

Birkaç ay önce Vodafone'dan taahhütlü telefon aldım. Beraberinde de bir tarife seçtim. Seçtiğim tarifeyi yeterli bulmadığım için müşteri hizmetlerini aradım ve tarifemi değiştirmek istediğimi söyledim. Onlar da tarifemi değiştirebilmem için cayma bedelini ödemem takdirinde tarife değiştirebileceğimi söylediler. Tamam taahhüt verdim ve bu hattı iki yıl kullanacağım demişim ama neden mevcut tarifemi değiştiremiyorum anlamış değilim. Ben ihtiyacıma karşılık istediğim tarifeye geçemedikten sonra müşteri olarak ne kadar memnun olabilirim. İki yıl boyunca sadece tek bir tarifeyi kullanmaya neden mecburuz. Bu olanlardan dolayı Vodafone'dan çok soğudum.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ocak
  21:18

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 26.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehdi K.
  18 Ocak
  01:21

  Neredeyse 10 gün oldu tarafıma dönüş yapılmadı.

 • 09 Ocak
  15:04

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş