23 Ocak 2014

Vodafone Taahhütlü Faturamın Günü Dolmadan İşlem Yaptı.

Hattımın 31.01.2014 tarihinde taahhütü bulunan paketinin bitmesi yaklaştığından müşteri hizmetlerinizi aradım. Yeni tarifeleriniz de kullanabileceğim tarifeler ile ilgili bilgi aldım yanlız bana uyan tarifeler şu an ödediğimin 2 katı fiyatı fiyat bilgisi verildi. Yetkiliniz istersem taahhütümün dolduğunda hattımı faturasıza çevirebileceğim bilgisini verdi. 72 saat içinde geri dönülüp onay alınacağı bilgisi verdi.

22.01.2014'de 2 sefer aranılmışım fakat o sırada uyuduğum için cevap veremedim ve hattı direk faturasıza çevirmişler. Yani benim daha 9 günlük dakika ve paketlerim olmasına rağmen gününden önce çevrilmiş olup bana bu ay çıkacak faturamı tam çıkarıp kullanma haklarım elimden alınmış oldu.

Zehra 35 Okunma

Cevaplar

  • Zehra03 Şubat 2014

    İrtibat numarası olarak bıraktığım numaradan kesinlikle dönüş yapılmadı sorunun yaşandığı numara aranmış fakat ben o numaradan değil size irtibat numarası olarak bıraktığım numara dan aramanızı talep etmiştim gerekde kalmadı mağdur durumda bıraktığınız ve 10 günde donmediğiniz için numaramı taşıdım

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 31.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön