16 Ağustos 2013

Vodafone Taahhütlü Cihaz Hediyesi!

Vodafone Red tarifesi ile Samsung Galaxy S4 kampanyasına taahhütlü olarak katıldım. İlk 5.000 kişiye Samsung aksesuar paketi hediye edileceği ve 1 Haziran itibari ile dağıtıma geçileceği söylenmişti. İlk 5.000 kişideyim neredeyse 3 ay oldu hiçbir şekilde tarafıma ulaşan bir şey olmadı.

Daha önce bu konuyla ilgili olarak 2 kez şikayetimi belirttim verilen 2 cevapta aynıydı. Dağıtım devam etmektedir tarafınıza gönderim sağlanacaktır. Eminim ki yine aynı cevap gelecektir. Şikayetleri dikkate alıyormuş gibi yapmak bu sadece. Reklamlardaki ve müşteri hizmetlerindeki samimiyet ne yazık ki hizmete yansımıyor.

Samet 71 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde talebin karşılanması için ilgili birimlere yönlendirmenin sağlandığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön