21 Ocak 2014

Vodafone Taahhüten Fazla Fatura Yolluyor.

Vodafone taahhütlü faturalı hattımı 27 tl olacak şekilde beni kandırdılar ve taahhüt imzalattılar. Ondan sonraki aylarda aylık 27 tl değilde 45 ile 100 tl'yi geçkin faturalar ödettiler bana. 15.01.2014 tarihinde taahhütüm bitti ve ben faturasıza geçmeyi talep ettim. Bana faturasıza geçerken değerli müşteri hizmetleri 20 tl son fatura yansıtılacağını söyledi ve şu an gelen fatura mesajı 66,30 krş. böyle şey olmaz. İki seneden beri ömrümü yediniz. Bu durumdan dolayı hattımıda taşıyacağım bu hattan. Diğer şikayetleri okudum. Vodafone'un verdiği cevap 542'yi arayacakmışız. Arkadaş biz suçlu değiliz sizsiniz. Neden biz arayalım. Arasakta zaten problemi halletmiyorsunuz.

Onur 56 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Onur 22 Ocak 2014

  bu arada eger ınanmıyorsanız bu musterı hızmetlerıne baglandımızda ses kaydı yapıyorsunuz tehdıt eder gıbı.butun konusmalarımız mevcut orda.son odeyecegım faturanın 20 tl oldugu soylendı.ve bana 66,30kr odettırdınız.ses kaydınız var.inanmıyorsanız orayı dınleyebılırsınız musterı hızmetlerınızı...

 • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön