11 Haziran 2014

Vodafone Taahhüt Vereni Mağdur Ediyor!

Üç ay önce Vodafone devreden süper tarifesine 12 ay taahhüt verdim. Ancak taahhüt olduğu için iptal edemeyeceğimi bildikleri için her faturaya her çarşamba aynı saatte 11860'ı aramışsınız diyerek 2,90.+vergiler fiyat yansıtıyorlar. Müşteri temsilcisini aradığınızda hep aynı cevap aramışsınız ki yazıyor deniyor. İptal edin 118'li numaraları aramaya kapatın dediğinizde de kapatamıyoruz deniyor. Yani taahhütle kazandığınıza sandığınızın fazlasını alıyorlar.

Mehmet 192 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet04 Temmuz 2014

    Bana dün 03.07.2014 tarihinde neye istinaden olduğunu bilemediğim 1 gb. internet kotası hediye gönderdiniz. Kullanım detaylarına bakarsanız ben zaten mevcut kotalarımı dolduramıyorum.Yani hediye falan istemiyorum. İstediğim tek şey abuksabuk şekilde yapmadığım aramalar gerekçe gösterilerek vatandaştan para tırtıklamayın yeter.

  • Vodafone Temsilcisi23 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 20.06.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi11 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön