15 Mayıs 2013

Vodafone Taahhüt Süresi 25 Ay Galiba!

Vodafone dan aldığım cihazın taahhüt süresi 15. 05. 2013 de bitiyor. 24 aylık taahhütümün 15.05.2013 23:59 da otomatik sonlandırılmasını ve Tarifeme Paket ve veya dakika yüklenmemesini istiyorum . Ki şuan dahi kapatsalar umrumda olmaz. 16 .05. 2013 de yapılacak her türlü işlem için fazladan 1 ay fatura ödemiş olacağım. 24 ay a imza atıp 25 ay zorunluluğu mu istiyor anlamadım . Sırf böyle bir durumda bırakıldığım için kontörlüye geçiş yapıcam. 60 tl lik faturaya tenezzül edip müşterilerini kaybetmeyi göze alan bir firmayla çalışmak mantıklı gelmez.

Mahmut 181 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,546716****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınızda tanımlı olan kampanyanızın 15.05.2013 tarihinde sona ermesi nedeni ile imzalamış olduğunuz kampanya sözleşmesinde kampanya süreci sona ermeden çıkış yapılması durumunda cayma bedelinin yansıyacağına dair bilgilendirme mevcut olup,ücretlendirmenize yönelik müdahale edilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön