Vodafone Taahhüt Süremin Dolduğunu Bildirmedi.

İlhan Ç. |

Kurtuldum nihayet dürüst bir GSM operatörü ile devam ediyorum ve çevremdekilere de tavsiye etmeye başlamışken bakın ne oldu. Aylık 25,50 tl toplam 750 dakika konuşurken 2 aydır faturalarım 54,00 tl'ye fırladı. Neden mi (reklamlar hikaye demek ki kurumsallaşma sadece reklamlarda var adı üstünde reklam) taahhüt ettiğimiz süre dolmuş bakar mısınız gerekçeye ve bundan benim haberim olmayacak tabi başka türlü nasıl mağdur ediliyor. Madem böyle bir uygulamanız var ve sabahtan akşama kadar müşteri odaklı reklamlarınız çıkıyor o zaman çağrı merkezi aracılığı ile veyahut başka bir şekilde.

Etiketler :

Bilgilendirme Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhan Ç.
  29 Aralık
  00:06

  yazık para karşısında çok küçülüyorsunuz

  SİZDEN beklenene
  hizmet karşısındaki duruşunuz yanlış yapıyorsunuz ve küçük hesaplar peşindesiniz

 • İlhan Ç.
  30 Temmuz
  14:12

  bağlantı kurmak istediğinizden eminmisiniz? isteseydiniz ulaşabilirdiniz, ulaşmak istemediğiniz için bağlantı kurmamış olabilirmisiniz?

  Malesef kendinizi haklı göstermek için her yolu deniyorsunuz YAZIK...

 • 15 Temmuz
  14:20

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 14.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
  "

 • 10 Temmuz
  17:19

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."