05 Nisan 2014

Vodafone Taahhüt Sürem Dolmadan Tarifemi Değiştirdi!

Vodafone'la geçen yıl yaptığım sözleşmeye göre aylık tarifem 47 TL den 30 TL ye düşürülecekti. Taahhütüm bitmeden 3 gün önce 3 nisanda arayarak sözleşmem bittiği anda kontörlü hatta otomatik olarak geçiş yapılmasını tekrar fatura çıkmasını istemediğimi söyledim. Bu durumun mümkün olup olmadığını sordum ve mümkün olduğu söylendi.

Konuştuğumuza göre 6 nisan gece 23:59 da kontörlü tarifeye geçişim tamamlanacaktı ve tekrar fatura kesilmeyecekti.

4 nisanda beni kontörlü hatta geçirmişler hem kullanmadığım dakikalarımdan oldum hem de sözleşme gereği taahhüdü bozduğum için 47 TL artı 10 TL'de vergi ödeyecekmişim.

Bu kasıtlı olarak yapılmış bir işlemdir, benim bilgim ve iznim dışındadır.

Mustafa 49 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa29 Nisan 2014

    Magduriyetimi gidermek axina bir girişimde bile bulunulmadi. Gerçekten çok yazik.

  • Vodafone Temsilcisi07 Nisan 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi05 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön