14 Mart 2014

Vodafone Taahhüt Sonlandırma da Her Koşulda Para Alıyor!

Vodafone hat kullanıyorum.6 nisanda taahhüt sürem doluyor. Vodafone müşteri hizmetlerini arıyorum. Taahhüt süremin 6 nisanda bittiğimi ve müracaat ettiğim takdirde bir daha fatura çıkmadan nasıl başka bir operatöre geçeceğimi soruyorum. 5 nisan 05:59 da taahhüdünüz bitiyor bu andan bir dakika bile önce geçseniz 1 dakika için 180 tl ceza bedeli ödersiniz diyorlar.1 dakika sonra geçerseniz 40 tl fatura ödersiniz diyorlar.

Bilgi teknolojileri iletişim başkanlığının bu konuda tüketici koruyan kararına rağmen Vodafone bu kuralı uygulamamaktadır.Ben son faturamı ödediğim taktirde taahhütümü yerine getirmiş oluyorum. Vodofone'u kınıyorum ve sorunuma çözüm bulunmasını istiyorum.

Kürşat 129 Okunma

Cevaplar

  • Kürşat23 Mart 2014

    vodofone beni aradı ve müşteri hizmetleri yetkilisinin yanlış bilgi verdiğii ve son ayda olduğum için taahhütü yerine getirdiğimi ve son fatura hariç herhangi bir caza ödemeyeceğimi belirttiler

  • Vodafone Temsilcisi17 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Vodafone Temsilcisi14 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön