28 Ocak 2014

Vodafone Taahhüt Onayı Vermediğimi İddia Ediyor!

Aralık son haftasında Vodafone'a hattımı taşıyarak hesabını geçmeyen tarifeye geçtim ve 5000 sms,500 dk ve 1 gb internet ile fakat 1 yıl kalma taahhüdü verirsem eğer 2 gb internet kullanabileceğim söylendi ve önce tarife değişikliğim daha sonrada 1 kalma taahhüdü için hazırlanmış metni okuyarak benden onay alındı.

Daha sonra hattı kullanmaya başladım fakat kısa süre sonra 1 gb internet paketinizin %80'lik kısmınızı doldurdunuz diye bir mesaj aldım.Müşteri hizmetlerini aradığımda taahhüdüm işleme alınmamış,tekrar taahhüt onayı almaları gerektiği söylendi. Bende telefon kayıtları incelenmesini ve aslında taahhüdüm alındığına dair fakat beni geçiştirdiler.Telafisini istiyorum.

Ramazanburak 107 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Ramazanburak 28 Ocak 2014

    buraya yazılan cevaplar sadece göstermeliktir.sorunun giderildiği yada giderileceğinden değil,bu görevi icra etmiş olmak için yapılmaktadır.fakat en azında bu şekilde az da olsa müşteri kaybetmeniz gerek ki,kalite yükselsin.yada en azından beni kaybettiniz çünkü hattı mı tekrar taşıyacağım.teşekkürler güzel ve kaliteli hizmetiniz için.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön