13 Eylül 2013

Vodafone Taahhüt Konusunda Bilgilendirmedi!

Bir Vodafone standından 36 TL'ye internet paketli faturayı aşmayan tarifeli ücretsiz bir hat aldım. Stanttaki yetkiliye faturalı hat istemediğimi söyledim. O da 40 gün içinde ücretsiz olarak, taahhüt bedeli sıkıntısı yaşamadan faturasıza geçebileceğimi söyledi. Hatta yetkili anlamakta sıkıntım varmış gibi sürekli imalı imalı gülerek anlattı. Fazla ödemeyeyim? Sorun olacak mı? Defalarca sordum.

30 ağustos tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak faturasıza geçiş yaptım. Telefondaki kişi de beni taahhüt hakkında bilgilendirmedi. Ay sonunda faturam 96 TL geldi. Stanttaki kişinin sözleşmeden bağımsız konuşması benim sorunum değil. Beni yanlış bilgilendirip yanıltması da cabası. Tarafınızdan mağdur oldum.

Esra 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızın açılışı sırasında yansıyan vergilere tarafımızdan müdahale sağlanamayacağı ve ilgili bilgilerin sözleşmede yer aldığı bilgisini paylaşmak isteriz. dafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön