01 Ağustos 2014

Vodafone Taahhüt İşlemi Gerçekleştirilmediği İçin Fazla Fatura Ödüyorum.

500 dk 500 sms 2 gb internet = 25 tl (1 yıl taahhütlü) numaramı taşıdım Vodafone'a fakat taahhüt işlemi için tekrar gitmem gerekiyormuş. İnternet kotam 1gb düşünce uyandım gittim bayiye. Neyse taahhüt vermediğim için 500dk 500 sms 1 gb = 40 tl ödeyecekmişim. 1 ay süresi dolduğu içinde taahhüt yapılmıyormuş.

Çok saçma bir uygulama. Ben bu kampanyadan yararlanmak için taahhüdü kabul ederek numaramı taşıdım. Tekrardan taahhüt onayı nerden çıktı anlamadım. Amaç müşteriyi tutmaksa niye 1 ayla sınırlı? Müşteri hizmetleri işi çözemedi. Anlaşılan o ki tekrar numaramı taşıyacağım.

Rahim 57 Okunma

Cevaplar

  • Rahim29 Ağustos 2014

    Aradilar ama çözüm sağlanmadı. Hatti mi degistirdim

  • Vodafone Temsilcisi08 Ağustos 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Vodafone Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön