29 Ocak 2014

Vodafone Taahhüt İptalinden Sonra Yüksek Fatura Yolladı.

Ben faturalı hat kullanıyordum. 4 ay katlayan tarife de hattımı kullandıktan sonra askerlik sebebiyle taahhütü bozmak istedim ve müşteri temsilcisini arayarak ne kadar ceza bedeli ödeyeceğimi sordum. Görüştüğüm temsilci bana kullandığım ay başına 5 TL ceza bedeli ödeyeceğimi söyledi ve bende bunun üzerine taahhütümü bozdum. Fakat faturam 137.20 TL geldi.

Tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda taahhütü bozduğum için kullandığım ay başına ceza bana 5 TL söylenmesine rağmen 20 TL geldiğini söyledi bende durumu anlattım konuşmanın incelenip gereğinin yapılacağını söyledi. Kayıtlar dinlendikten sonra benim haklı olduğumu söylediler fakat faturada değişiklik yapmadılar. Düzeltilmezse faturamı ödemeyeceğim.

Ömer 21 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön