Vodafone Taahhüt İptali Sonrası Fatura Yüksek Geldi.

Mehmet S. |

Samsung Galaxy S3 taahhütlü paketimi son 6 ayı kala Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp taahhüdümü iptal ettim, etmeden önce müşteri hizmetleri yetkilisine bu ay gelecek faturamı sordum ve bana fatura dahil 750 tl geleceğini söyledi (iptal onayı vermeden önce 2 kez teyidini aldım ve bu kayıtta var), ancak bu ay gelen faturaya baktığımda 750 tl yerine 936 tl gibi uçuk bir rakam gözükmekte, müşteri hizmetlerini arıyorum bağlanmıyor. Bu durumun düzeltilmesini rica ediyorum, geri dönüş olmadığı taktirde daha üst mecralara başvuracağım.

Etiketler :

Bilgilendirme Erişim Paket-Tarife İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mayıs
  16:17

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 23.05.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 22 Mayıs
  14:14

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."