19 Nisan 2013

Vodafone Taahhüt İptali!

Yaklaşık 1 ay kadar önce taahhütümü iptal etmek için vodafone müşteri temsilcisi ile görüştüm. Taahütümü iptal etmem karşılığında vodafone 1117 tl ödeyeceğim söylendi.3 hafta önce Karşıyaka İzmir'deki Kıbrısoğlu Gökşin Vodafone bayiine gittim, onlarda sistem de kontrol edip taahhütten cayma bedelimin 1117 tl olup başka bir para ödemeyeceğimi söylediler.

Ayın 15'inde vodafone müşteri temsilcisi aradı ve cayma bedelimin 1117 tl olduğu ve bu bedeli kabul edip etmediğim soruldu. Bende bu bedelin bana Vodafone bayim ve Vodafone müşteri temsilcileri tarafından bildirildiğini ve bir sorun olmadığını belirttim. Bende bu bedeli ödemeyi kabul ettim. Bugün faturam kesildi ve bu miktar 2236 TL idi.

Barbaros 128 Okunma

Cevaplar

 • Barbaros 21 Nisan 2013

  Koskoca Vodafone 2 gündür cevap yazamayacak halde. Yazık!

 • Barbaros 19 Nisan 2013

  Telefonun toplam 59*24'ten 1416 tl olduğunu ve ben taahhüte girerken bu miktarın yarısını kredi kartı ile ödediğimi düşünürsek geriye kalan 1528 tl'yi tamı tamına açıklarmısınız? Bunu açıklayabiliyorsanız o zaman taahhütten çıkarken sadece 1117 tl ödeyeceğimi söyleyen operatörlerinizin yanlış bilgilendirme yaptığını kabul ediyorsunuz. Bu yükümlülüğü ben çekmek zorunda değilim. Sizin belirttiğiniz miktara güvenip çıktım taahhütten. Bu parayı ödemeyeceğim. Üstüne de bende yarattığınız bu maduriyet yüzünden şikayetçi olacağım.

 • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,kampanya kapsamında çıkış yapılması durumunda cayma bedeli ile ilgili sözleşmede gerekli detayların yer aldığı, bu bedellerin cihazın kalan taksit bedelleri olduğu konusunda bilgiler mevcut olup, ücretlendirmenize yönelik müdahale gerçekleştirilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön