15 Ocak 2015

Vodafone Taahhüt İptal Bedeli!

Kasım ayının sonunda, Dönmez Bilişim'den (Ankara-Gaziosmanpaşa/Uğur Mumcu caddesi) cihaz yenileme kampanyasından yararlanmak için başvuruda bulundum. Telefonu alabilmem için taahhüdümü iptal edip, yeni bir tarifeye geçmem gerektiğini söylediler. Kimlik fotokopimi ve imzamı verip bu işlemi onayladım. Ancak 6 ay içerisinde herhangi bir ay faturamı geç ödediğim için, telefonu almama onay çıkmadı.

Ardından taahhüt bedeli alınmaması için tekrar tarifeme geri dönmek istedim. Taahhüt iptalinden 15 dakika sonra yeni tarifeye geçtim. Aralık ayında gelen faturam 75 lira olması gerekirken, 277 lira oldu. 168 TL taahhüt iptal bedeli olarak kesildi. Bu sorunun acilen giderilmesini rica ediyorum.

Cihad 78 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Ocak 2015

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön