16 Ekim 2014

Vodafone Taahhüt İptal Bedeli!

Hattımı başka bir operatöre taşımamdan dolayı tarafıma yansıtılan 118.90 TL tutarındaki "Taahhüt İptal Bedeli" nin tarafıma yansıtılma sebebini anlayamadım. Konu ile ilgili müşteri temsilcileri ile yaptığım 2 farklı zamandaki görüşmede netice alamadım. Sonrasında 8 Ekim tarihinde firmaya faks gönderdim ve hala dönüş yapılmayınca faturayı ödemek zorunda kaldım.
Firmanın bu tip rahatsız edici uygulamaları ve ilgisizlikleri yüzünden diğer hattımı da almıştım. İstediğim sebebin tarafıma bildirilmesiydi ve bildirilmediği için ödemek zorunda kaldım. Bu şekilde de dönüş yapılmazsa hakkımı Tüketici Mahkemesin'de arayacağım.

Bahadır 68 Okunma

Cevaplar

 • Bahadır 19 Kasım 2014

  Firmadan hala dönüş olmamıştır. Klasik Vodafone tutumunu tekrar kınıyorum.

 • Bahadır 23 Ekim 2014

  Geri dönüş için hala beklemekteyim.

 • Bahadır 23 Ekim 2014

  Uzun zaman geçmesine rağmen hala bilgi alamamaktayım.

 • Vodafone Temsilcisi16 Ekim 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön