Vodafone Taahhüt Güncellerken Yanılttı!

Fatih P. |

Sahip olduğum Vodafone hattın 15 ağustosta taahhüt süresi doluyordu. Bu kapsamda ağustos başlarından itibaren başka bir taahhüt vermem için 2 defa arandım. İkinci görüşmede kabul ettim fakat hiç bir görüşmede eski ve yeni tarife olarak bir ay için çift fatura kesileceği belirtilmedi. Aksine kendim sordum hangi tarihten itibaren başlıyor diye ve hiç bir sorun olmayacağı söylendi.

Telefon kayıtları da mevcuttur eğer ki tutuluyorsa. Sonuç 33 TL'lik faturam 70 TL geldi. 542 aradım şikayetimi 4 gün önce bildirdim. Ne arayan var ne soran. Benden para alacakları bir işlem olsa günde 5 defa ararlardı. Önce sokakta yol çevirirler müşteri yapmak için sonrası malum. Faturamın tekrar düzenlenmesini istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih P.
  03 Ekim
  12:45

  evet şuan sisteme iade yapılmış gözüküyor ve teşekkür ediyorum. Yalnız müşteri olarak takibini sağlamamış olsam ekstra bir fatura ödemiş olacaktım bu nedenle dikkatli olmak lazım.

 • 03 Ekim
  12:39

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , ücretlendirme şikayetiniz 02/10/2013 tarihinde uzman ekiplerce incelenmiş ,535850**** numaralı hattınız için gerekli iade işleminin sağlandığı bilgisini paylaşmak isteriz.  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fatih P.
  27 Eylül
  19:19

  Tabi ki durumda hiç bir değişiklik yok. Yeni bir tüketici heyeti serüveni başlayacak..

 • 25 Eylül
  14:03

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”