25 Ekim 2013

Vodafone Taahhüt Ettiği Ücretten Fazlasını Faturama Yansıtıyor!

Vodafone genç avantaj ekstra abonesiyim. Tarifeme ek olarak Samsung galaxy s3 mini aldım. Vodafone sitesinde yazan tarifeye göre genç avantaj ekstra 35 TL, Telefon 30 TL toplamda aylık 65 TL ödemem gerekiyor. Ancak faturam 71 TL geliyor.

Müşteri hizmetlerine kaç defa şikayet ettim sorun yok deyip duruyorlar. Yazıklar olsun sizin hizmet anlayışınıza. Kimsenin kimseden haberi yok. Taahhüt biter bitmez hattımı kapatacağım. Benden aldığınız parayla zengin olursunuz. Yine arayıp sorun yok diyecekseniz hiç aramayın!

Sercan 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30,10.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön