16 Temmuz 2013

Vodafone Taahhüt Ettiği Sürede Hattımı Taşıyamadı!

Hattımı 4 Temmuz 2013 tarihinde Vodafone'a taşımak için başvuruda bulundum. Minimum 3 maximum 6 gün içerisinde hattımın taşınacağı taahhüt edilmesine rağmen taahhüt süresi bugün itibariyle (15 Temmuz 2013) 11 gün geçmiş bulunmakta ve halen numaram taşınamadı.

13 Temmuz Cumartesi günü Vodafone şubesine gittiğimde kimlik fotokopisini tekrar aldılar. Ne zaman açılır dediğimde "2 gün içinde açılır" dediler. Taahhüt üstüne taahhüt diye de buna denilir. 16 Temmuz 2013 tarihine kadar numaram taşınmadığı takdirde gerekli mercilere başvuracağımı Vodafone yetkililerine bu site aracılığıyla bildiriyorum.

Emre 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, şikayetinize yönelik gerekli inceleme ve bilgilendirmenin hat bazında yapılabilmesi için, Vodafone GSM numaranızı kontrol ederek tekrar tarafımıza iletmenizi ya da talebiniz hakkında detaylı bilgi için [ 7 gün 24 saat ] 444 0 542 ya da 542 Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. 542 Müşteri Hizmetlerini arama ücreti : Arama başına 40 KR olarak ücretlendirileceksiniz. [Faturalı ve Faturasız aynıdır.] 4440542 numarasını ararken dakika başına 40 KR olarak ücretlendirilecektir. [Faturalı ve Faturasız aynıdır.] Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön