22 Kasım 2013

Vodafone Taahhüt Ettiği Hizmeti Vermiyor!

2010 ekim ayında taahhütlü iphone 4 aldım ve faydalandığım kampanyada Vodafone Red ayrıcalıklarından da faydalanabileceğim yazıyordu. Hatta bana Vodafone red kartım bile posta yoluyla geldi. Fakat 2013'ün eylül ayında yani taahütümün bitmesine 1 ay kala Vodafone red hizmetinden faydalanamadım. Çünkü red hizmeti aboneliğim yokmuş.

Müşteri hizmetlerine kayıt oluşturdum fakat kabul etmediler. Tarifem Vodafone red tarifesi değilmiş. Fakat ben cihaz kampanyasından dolayı Vodafone red tarifesindeydim. Fazlasıyla mağdur edildim! Böyle bir hizmet olamaz!

Oğuzhan 67 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Kasım 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön