Vodafone Taahhüdünü Kendi Bozarak Fahiş Fatura Gönderdi.

Beytullah İ. |

16.06.2014 tarihinde Vodafone'a geçiş yaptım. 12 ay taahhütlü 1500 dakikalık devreden bir tarife. 25 TL ücret ödüyorum. Geçişten kısa bir süre sonra telefonuma evrak eksikliği mesajı geldi. Tekrar geçiş yaptığım bayiye giderek ikametgah verdim. Vermeme rağmen defalarca mesaj geldi ve ben iki defa daha ikametgah gönderdim. Fakat hattım 10. ayda kapatıldı. Merkez bayiye gittim durumu anlattım tekrar evrak verdim açıldı. Fakat açılmasından sonra indirim kampanyası iptal edilmiş ve bunun bilgisi bana verilmedi. 92 TL tutarında fatura geldi. İtiraz etmeme rağmen faturamı düzeltmediler. Hukuki süreç başlatacağım ama ilgisizlik çok zoruma gittiği için buraya yazma ihtiyacı duydum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  14:06

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.