Tunç Ö. Teşekkür Mesajı

Şikayetimle ilgili geri dönüş yapılarak Vodafone yetkilileri tarafından sorun çözüldü. Teşekkürler

Vodafone Taahhüdünü Gerçekleştirmedi.

Tunç Ö. |

Hatlarımızı Vodafone'a taşımak isteği ile firmamıza geldiler. Hatların taşınması için eski operatörden cayma bedeli olarak doğacak 190+82,6 TL'yi ödemeyi taahhüt ettiler. Numaralar taşındı ve ilk faturalar ödendi ama bize gelen satış danışmanları Başkent GSM hizmetleri personeli olan O. Ç. ve Ç. A. aramalarımıza cevap vermeyerek ortadan kayboldular. Vodafone müşteri hizmetlerini 2 kere arayarak ve 1 kere de mail yazarak şikayetlerimizi ve uğradığımız zararı dile getirdim ise de çözüm üretmediler.

Etiketler :

Personel Davranışı Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tunç Ö.
  07 Ağustos
  12:26

  Şikayetimle ilgili geri dönüş yapılarak Vodafone yetkilileri tarafından sorun çözüldü. Teşekkürler

 • 14 Temmuz
  16:24

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 11.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.
  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 10 Temmuz
  17:21

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."