Vodafone Taahhüdüm 24 Ay Ama 25 Ay Ücret İstiyor!

Berkay A. |

15 Eylül 2011'de 24 ay taahhütlü cihaz almıştım taahhüdüm 15 Eylül 2013'te bitmesine rağmen bir sonraki ayın faturasını da ödemem gerektiğini söylüyorlar. Yani ben sanki 25 ay taahhüt yapmışım gibi. Ben sizi 10 gün önceden arıyorum diyorum ki taahhüdüm bittiğinde beni kontörlü yapın siz anlamamazlıktan gelip ayın 15'ine girdiğimiz an 30 TL ödersiniz gibi şeyler söylüyorsunuz.

Diyorum ki bu ayın faturasını gene gönderin, beni şimdi kontörlüye geçirin . Yok cayma bedeli ödersiniz , diyorum cayma bedeli ne bilmiyoruz diyorsunuz. Biz sizinle 25 ay taahhüt mü yaptık 24 ay mı böyle şirket politikası mı olur ? Bu sorunu çözmeyin ailemdeki tüm Vodafone'luları taşıyacağım.

Etiketler :

Cihaz Kampanya Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berkay A.
  11 Eylül
  14:12

  Biz sizinle 24 ay taahhüt yapmışız de mi?24 ay paranı almış mısın almışsın nasıl 25. ayıda ödemek zorunda bırakırsın sizin mevcut uygulama dediğiniz geçir geçirebildiğin kadar heralde.Ayın 15 inde arasam diceksiniz ki saat 12 den sonra arayın saat 12 de aradığımda siz geçsenizde geçmesenizde 30 tl ödiceksiniz geçmiş ola diceksiniz.Siz müşteriyi nasıl yolarız diye düşünceğinize keşke memnun etmeye çalışsanız.

 • 11 Eylül
  12:22

  Değerli Abonemiz,

  Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, kampanya süresinin başlangıç ve çıkışlarda fatura kesim tarihi ile orantılı olduğunu belirtmek isteriz. İleri tarihli olarak işlem gerçekleştirilememektedir. Mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”