Vodafone Taahhüde Uymuyor!

Murat Y. |

01/01/2014 tarihinde verdiğim taahhüt gereği 500 dk her yöne ve 1 gb internet paketi
kullanıcısıydım. 13 kasım 2014 tarihinde daha önce de tarafımı defalarca arayan
08502524222 no'lu kampanya departmanından arandım saat 16:15 itibariyle 6 dk görüşme yapıldı. Bu görüşme de karşı taraf bana şu an yararlandığım tarifenin çok uygun olduğunu taahhütümün bitmesine az kaldığını şayet taahhütümü yenilersem aynı şartlarda konuşma ve internete devam edeceğimi bildirdi.

Ben de şartları kabul ettiğimi taahhüt ederek görüşmeyi olumlu olarak sonlandırdım. Fakat 01/01 itibariyle kampanyamın bittiği mesajı geldi. Cuma sorunu iletmeme rağmen hala aranmadım. Sitelerinden şikayet 3 gündür gönderilemiyor.

Etiketler :

Bilgilendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Y.
  08 Ocak
  01:05

  06/01 tarihinde tekrar aradım. 72 saat süre istediler. Dönmezlerse ben tekrar arayacakmışım. Biz onlardan zenginiz malum. Ayrıca sitelerine detaylı bir şikayet bildirimi göndermek istiyorum ama ne gezer hala daha 6 gündür işleminizi şu an gerçekleştiremiyoruz daha sonra tekrar gönderin mesajı. İnanmayan denesin. Uluslararası saygın bir iletişim firmasının sitesi içler acısı. Para yüklemelerinde de sık sık aynı durum yaşanıyor. Bilgilerine.

 • 06 Ocak
  13:40

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."