11 Şubat 2014

Vodafone Sürpriz Fatura Çıkardı!

İş ortağım mega tarifesi kullanıyorum. Haziran 2014'e kadar taahhüdüm var fakat 21 Aralık 2013 -21 Ocak 2014 Dönemi faturam 65 TL yerine 182 TL geldi. Durumu sorgulamak için aradığımda tarifemin benim kontrolü dışında değiştiğini öğrendim. Durumla ilgili aranacağım söylendi fakat defalarca aramama rağmen hala arayan soran yok. Müşteri temsilcisinin biri faturayı ödeme durumu düzeltelim derken diğeri faturayı ödemeniz gerekiyor. Yoksa hattınız kapatılır dedi. Bu nasıl bir çelişkidir anlamadım. Durum umarım düzeltilir.

Bilal 229 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Bilal'ın Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

    Şikayet ile ilgili dönüş yapıldı ve problemim çözüme kavuştu. Teşekkür ederim.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön