Vodafone Sürpriz Fatura!

Abid A. |

Bundan 1 sene önce hattımı Avea'dan Vodafone'a taşıdım.Genç Avantaj tarifesine kayıt olup 500+500 dakika hattıma yüklendi.Fakat bu +500 dakika 1 yıllıkmış ve kampanya bitiminde tarafıma hiçbir bildirim yapılmadı.Yeni faturamı görüp şok oldum normalde 35 lira gelen fatura 198,60 lira olmuş. Hangi kampanya olursa olsun bitiminin bildirilmesi gerekmez mi.12 Ayı teker teker takip etmem ne kadar mümkün sizce. Firmanıza olan güvenim ciddi derecede bozuldu.

Etiketler :

Paket-Tarife Aşımı Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  18:44

  Değerli Abonemiz,

  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili iade işlemi sağlanarak şubat dönem faturanızın ödendi konuma alındığı,ödemeniz gereken 31.6 TL nin mart faturanıza yansıtılacağı bilgisini aktarmak isteriz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 25 Şubat
  22:39

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri